Синглетно-кисневі суміші

Синглетно-киснева терапія. Оздоровчий метод із застосуванням інгаляцій, кисневих коктейлів та пінок спеціально приготовленою апаратом синглетно-кисневою сумішшю.

Механізм впливу: синглетна форма кисню є найактивнішою з усіх відомих його варіантів, що впливає на процеси перекисного окислення ліпідів та окисно-відновні реакції в організмі людини. Вважається, що значна частина фізичних чинників (магнітні поля, лазерне опромінення, тощо) в основі свого впливу мають механізми синглетного кисню. Тобто під впливом фізичного фактора в організмі людини утворюється синглетний кисень, який є головним “винуватцем” саногенетичних процесів. Саме тому й створено апарати для постійного перетворення атмосферного кисню на його високоактивний стан – фізіологічно активну форму кисню, яку засвоює організм людини.

Апарати “МІТ-С” призначені для проведення синглетно-кисневої терапії (насичення організму людини активною формою кисню на клітинному рівні); активування водних розчинів та фіторозчинів, приготування напоїв збагачених киснем (кисневий коктейль, пінка), а також для інгаляцій.

Технологія, яка використовується в апаратах МІТ-С, дозволяє організму людини ефективніше засвоювати кисень!

У синглетно-кисневому устаткуванні використовуються новітні наукові та технічні розробки. Вся продукція проходить випробування і тестування.
Купуючи синглетно-кисневе обладнання наша компанія надасть гарантію, необхідні дозвільні документи, інформаційну підтримку!