Косметологія

Естетична медицина – це розділ медицини, який займається процедурами омолодження, виправленням дефектів зовнішності, сповільнює процес старіння. Призначають та виконують дані процедури висококваліфіковані медичні працівники. До комплексу цієї медицини входять різні пілінги, мезотерапія, хірургія, лазерні процедури, ін’єкції, PRP-терапія і т.д. Всі ці процедури допоможуть Вашим клієнтам виглядати молодими та здоровими!
Косметологія є сполучною ланкою між дерматологією і хірургією. Сучасну косметологію можна розділити на два напрями: естетичну та медичну. Між цими двома поняттями є велика різниця.

Естетична косметологія має на увазі під собою догляд за шкірою обличчя і тіла, підкреслення краси людини, приховування недоліків зовнішності. Виконувати такі процедури може недипломований спеціаліст у галузі косметології.
Послуги з медичної косметології надає лише кваліфікований спеціаліст. Так як ця галузь медицини має на увазі маніпуляції, які може виконувати лише лікар. Це, наприклад, пілінги, мезотерапія.
Невід’ємною складовою косметології є спеціальне обладнання, яке в руках професіонала при використанні різних методик є дієвим способом збереження молодості вашого обличчя та тіла.