Фізіотерапія

Фізіотерапія – сукупність методів лікування організму за допомогою фізичних та природних факторів. Як галузь медицини, фізіотерапія займається лікуванням та профілактикою великої кількості захворювань. Процедури виконуються за допомогою тепла, холоду, ультразвуку, лазера, інфрачервоного проміння, магнітного поля та слабкого електричного струму; також широко застосовуються масажні техніки, водні процедури, різноманітні лікувальні грязі, інгаляції.

Такий спосіб лікування та реабілітації високоефективний і досить популярний серед пацієнтів і займає високі позиції на ринку сучасних медичних послуг.

Продукцію нашої компанії можна побачити у центрах реабілітації, санаторіях, масажних кабінетах та салонах краси. Наше обладнання можна використовувати в області хірургії, косметології, стоматології, неврології. Фізичні методи лікування можна рекомендувати як додаткові до основного лікування. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісне обладнання для фізіотерапії!

Фізіотерапія сприяє зміцненню імунітету, покращує обмін речовин, знімає запалення, сприяє одужанню організму. Фізіотерапію можна використовувати з основним призначенням лікаря, адже вона сприяє якнайшвидшому одужанню. Лікування може проходити за допомогою тепла, холоду, ультразвуку, магніту, інфрачервоних і червоних променів, масажу. Це безпечний та комфортний метод лікування. Його також можна використовувати як профілактику.

Дані процедури призначаються пацієнтові лікарем при конкретних захворюваннях, після огляду, при цьому враховується вік, стать, фізичний та психологічний стан пацієнта. Фізіотерапія використовується у стоматології, хірургії, гінекології.